جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قشم میزبان کلاس توجیهی داوران فوتبال هرمزگان

   قشم میزبان کلاس توجیهی داوران فوتبال هرمزگان

   قشم میزبان کلاس توجیهی داوران فوتبال هرمزگان

   کلاس توجیهی داوران فوتبال استان هرمزگان با حضور رییس کمیته داوران کشور در جزیره قشم برگزار شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،کلاس توجیهی داوران فوتبال استان صبح امروز با حضور رییس کمیته داوران فوتبال کشور در سالن رشد جزیره قشم برگزار شد.
   در این کلاس آموزشی که با مدرسی دانیال مرادی، مدرس و مسوول آموزش کمیته داوران فدراسیون فوتبال برگزار شدهدایت ممبینی ریاست کمیته داوران فدراسیون نیز حضور داشت.
   کلاس پیش فصل داوران فوتبال استان با حضور بیش از ۵۰ داور و ۱۰ ناظر در حالی برگزار شد که در این کلاس جدیدترین تغییرات قوانین داوری فوتبال تدریس شد.
   رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ضمن تقدیر از برگزاری از برگزاری این کلاس افزود: هرمزگان دارای پتانسیل خوبی در داوری است که امیدوارم به زودی داورانی از این استان در سطح اول کشور قضاوت کنند.
   هدایت ممبینی با بیان اینکه رویکرد کمیته داوران کشور جوانگرایی است خاطرنشان کرد: با توجه به حضور داوران جوان حاضر در این کلاس قطعا در فصل جاری مسابقات شاهد حضور چشمگیر داوران استان در لیگ های کشور خواهیم بود.
   وی آموزش و آمادگی جسمانی را دو فاکتور مهم برای پیشرفت داوران برشمرد و گفت: با توجه به نیاز داوران کشور برای حضور در سطح بین المللی فدراسیون فوتبال جوانگرایی در داوری کشور را در دستور کار خود قرار داد.
   در این کلاس قاسم رنجبریان دبیر هیات فوتبال استان نیز دقایقی در مورد عملکرد داوران و همکاری و تعامل داوران استان با هیات فوتبال به ایراد سخن پرداخت.
   کلاس توجیهی داوران فوتبال استان از ساعت ۸ صبح آغاز و در نهایت تا عصر ادامه داشت.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,258,275
تعداد بازدید امروز : 525
تعداد بازدید دیروز : 702
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.