جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قهرمانی تیم فوتسال اسپاد در مسابقات 4جانبه فوتسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان حاجی آباد

   قهرمانی تیم فوتسال اسپاد در مسابقات 4جانبه فوتسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان حاجی آباد

   قهرمانی تیم فوتسال اسپاد در مسابقات 4جانبه فوتسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان حاجی آباد

   تیم فوتسال اسپاد قهرمان مسابقات 4 جانبه فوتسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان حاجی آباد شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد مسابقات 4 جانبه فوتسال رده سنی جوانان که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت هیئت فوتبال و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در سالن ورزشی شهید ذاکری مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی آباد آغاز گردیده بود با قهرمانی تیم فوتسال اسپاد به پایان رسید.
   بنا به اظهار علی کشاورزرئیس هیئت فوتبال شهرستان ، این مسابقات بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور 7تیم (اسپاد ،مقاومت بسیج ، مقاومت سپاه ،اتحاد شمیل ،تربیت نوین شمیل ،امیر یاسین نوین آینده سازان جنوب ) رادر سالن ورزشی شهید ذاکری شهرستان حاجی آباد آغاز گردید که تیم فوتسال اسپاد با غلبه بر حریفان خود قهرمان این دور از مسابقات شد .
   و تیم های فوتسال تربیت نوین شمیل و مقاومت سپاه به ترتیب مقام های دوم تا سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند .و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم فوتسال نوین اتحاد شمیل رسید .
   شایان ذکر است که در پایان این رقابتها ،به تیمهای اول تا سوم این دوره از مسابقات و تیم اخلاق این مسابقات جوایز و کاپ مسابقات اهدا گردید .
   وی همچنین در پایان اختتامیه این دوره از مسابقات از حضور مهمانان جناب سرهنگ حافظی فرماندهی منتطقه انتظامی،جناب سرگرد میرزاده فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و مسئولین ادارات و نهاده ها و تمامی مسئولین برگزاری این مسابقات، اداره ورزش و جوانان، ورزشکاران.مربیان. داوران و.هیئت فوتبال شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,258,277
تعداد بازدید امروز : 527
تعداد بازدید دیروز : 702
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.