جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان با فرماندار رودان دیدار کرد

   در راستای رفع مشکلات ورزش شهرستان رودان؛

   مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان با فرماندار رودان دیدار کرد

   مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان با فرماندار رودان دیدار کرد

   مصطفی غلامپور فرماندار رودان در این دیدار بر لزوم رفع مشکلات حوزه ورزش شهرستان و ایجاد زیر ساخت های مناسب به جهت تعالی و شکوفایی بیش از پیش ورزش در بهشت جنوب با رویکرد کشف و شکوفایی قهرمانان ورزشی تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان، مصطفی غلامپور فرماندار رودان در این دیدار بر لزوم رفع مشکلات حوزه ورزش شهرستان و ایجاد زیر ساخت های مناسب به جهت تعالی و شکوفایی بیش از پیش ورزش در بهشت جنوب با رویکرد کشف و شکوفایی قهرمانان ورزشی تاکید کرد.
   وی در ادامه با بیان اینکه تنها زمین چمن طبیعی فوتبال شهرستان با معایب فراوان کشت شده و زمین چمن مصنوعی شهر بیکاه نیز فرسوده است خواستار توجه ویژه به این اماکن ورزشی و لزوم تجهیز برخی زیر ساخت ها همچون نیمکت ذخیره، نور افکن، رختکن و سرویس بهداشتی در آنها شد.
   غلامپور تکمیل پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی شهید چمران و احداث سالن سقف کوتاه ویژه رشته های رزمی در رودان و بیکاه را دیگر مطالبه ورزشکاران عنوان کرد.
   وی با بیان اینکه سالن های ورزشی موجود در رودان دارای معایب و کمبودهای ضروری همچون سیستم های سرمایشی با سقف های معیوب و عدم روشنایی کافی است خاطر نشان کرد: این سالن های نیازمند تکمیل زیر ساخت ها با ایجاد خوابگاه و امکانات مناسب جهت استفاده ورزشکاران هستند.
   مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان نیز در این دیدار از اعلام آمادگی این اداره کل برای اصلاح وضعیت چمن مجموعه ورزشی شهید چمران رودان خبر داد و افزود: ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار نیز برای ترمیم چمن مصنوعی بیکاه اختصاص خواهد یافت.
   وی بیان داشت: زمینه های احداث یک ورزشگاه پنج هزار نفری در رودان فراهم شده است و با واگذاری یک قطعه زمینه مناسب اقدامات اولیه آغاز خواهد شد.
   محمود رضا امیاری تصریح کرد: تکمیل پیست تارتان دو ومیدانی مجموعه ورزشی شهید چمران رودان نیز اولویت اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان است که بزودی عملیات اجرایی آن کلید خواهد خورد.
   امیاری با اشاره وجود استعداد های ناب در رشته های وزنه برداری و کشتی احداث مکانی اختصاصی برای ورزشکاران این رشته ها را از دیگر برنامه ها خود عنوان کرد.
   وی در ادامه اضافه کرد: تلاش خواهد شد کمک های شایان توجه ایی نیز به فوتبال و فوتسال شهرستان تزریق شود.
   وی در پایان از تکمیل سالن ۱۲۰۰ نفری در حال احداث رودان نیز تا دهه فجر امسال خبر داد.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,258,626
تعداد بازدید امروز : 876
تعداد بازدید دیروز : 702
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.