جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ششمین نشست روسای هیئت های ورزشی با مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزارشد

   ششمین نشست روسای هیئت های ورزشی با مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزارشد

   ششمین نشست روسای هیئت های ورزشی با مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزارشد


   ششمین نشست روسای هیئتهای ورزشی استان به ریاست محمودرضا امیاری مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان وبا حضور معاونین و روسای هییتهای ورزشی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان استان در این نشست اظهارداشت: از همه مسئولینی که برای پیشرفت ورزش استان خالصانه تلاش می کنند تقدیر و تشکر می نمایم.
   وی ادامه داد: افتخاری است که نصیب من شده که خدمتگزار ورزش استان هرمزگان باشم و افتخار می کنم برای مردم کار و تلاش میکنم و استان هرمزگان دارای پتانسیل و ظرفیت های خوبی است که می توانیم با همکاری و کمک هم برای اعتلا و توسعه ی ورزش استان گام برداریم و باید از همه ظرفیت های موجود در جهت توسعه دوحوزه ورزش و جوانان بهره لازم را ببریم.
   امیاری خطاب به روسای هییتهای ورزشی استان افزود: باتوجه به اینکه در 6ماهه دوم سال آب و هوای بسیار خوبی در استان وجود باید با برنامه ریزی دقیق وبه منظور معرفی و شناساندن استان هرمزگان از ظرفیت ورزش و برگزاری رویدادهای فرهنگی و ورزشی به شکل مناسبی استفاده شود تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط در جامعه، نیز موفق عمل کنیم و برنامه ریزیهایمان در سطح کلان باشد.
   این مسئول با بیان اینکه المپیادهای ورزشی یکی از الویتهای مهم وزارت ورزش و جوانان و اداره کل است ،ادامه داد: ورزشکاران استان در رشته های مختلف ورزشی به دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی اعزام شدند و 38مدال های رنگارنگ کسب نمودند که در مقایسه با سال گذشته رشد داشته است و امیدوارم در سومین دوره المپیاد بتوانیم پررنگ تر ظاهرشویم.
   به گفته امیاری کاروان ورزشی هرمزگان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور متشکل از ۸۷۵ ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب ۹۶ تیم ورزشی از استان در دو بخش پسران و دختران در این رویداد بزرگ ورزشی شرکت نمودند.
   مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: افراد تحصیل کرده و با تجربه و پیشکسوتان خوبی در عرصه ورزش استان در اختیار داریم که می توانیم از این ظرفیت ها ی موجود استفاده نماییم و هیئت های ورزشی طبق یک برنامه ورزشی، موضوع استعدادیابی ،و آموزش،ورزش همگانی،ورزش قهرمانی و ورزش بانوان و میزبانی مسابقات را در اولویت کار خود قرار دهند،زیرا هیئت ها بازوان قدرتمند این اداره کل می باشند.
   مدیرکل ورزش و جوانان بیان داشت: هیئت ها در اجرای برنامه های خود مستقل هستند و اداره کل ورزش و جوانان پیشتیبانی ، نظارت و ارزیابی هیئت ها را انجام می دهد.
   وی با بیان اینکه روسای هییتهای ورزشی استان حضور پررنگی را درجلسه امروز داشته اند ،اظهارکرد: از شما روسای هیئت های ورزشی میخواهم با فدراسیون ها بیش از پیش ارتباط وتعامل در جهت توسعه ورزش استان برقرار کنیدو میزبانی های متعدد رشته های مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی پذیرا باشیم.
   وی خاطرنشان کرد:برای اعتلا و پیشرفت ورزش استان نیز به یک کار تیمی و گروهی نیاز است و امیدوارم با همکاری هم بتوانیم در این مسیر موفقیتهای پی در پی را شاهد باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان تصریح کرد: امیدوارم با کمک و همکاری همه بتوانیم ورزش استان را به جایگاهی که لایق است برسانیم زیرا جامعه و جوانان ما نیاز به شور و نشاط دارند وهمچنین ورزش بانوان را بیش از پیش مورد توجه قراردهید.
   امیاری در خصوص برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشوراظهارکرد: از هم اکنون باید با برنامه ریزهای لازم در جهت حضور پررنگ تر و تاثیرگذار درسومین دوره المپیاد را در شهرستانهای استان در سال آینده داشته باشیدزیرا باید جایگاه خوبی را نسبت به دومین دوره کسب نماییم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: همانطور که آیین بدرقه المپیاد را مراسمی در خور شان ورزشکاران استان برگزارکردیم قطعا آئین تجلیل از مدال آوران بزودی از قهرمانان،مربیان، داوران، سرپرستان، هیئتهای ورزشی استان که در اولین ودومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشورمقام کسب نموده اند برگزارخواهدشد.
   متولی ورزش استان تصریح کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، طرح ها و پروژه های مختلف ورزشی در سطح استان آماده بهره برداری است که شامل سالن های ورزشی، چمن مصنوعی محله ای کوچک وچمن بزرگ است که مورد استفاده مردم قرار می گیرد.
   امیاری از برنامه های مهم وزارت ورزش و جوانان برای گسترش ورزش را راه اندازی خانه های ورزش روستایی با همکاری و پیگیری دهیاران، بخشداران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی ذکر کرد.
   وی بیان داشت: فرهنگ سازی ورزش و جلب مشارکت آحاد مردم برای حضور و همراهی در برنامه های ورزشی از مسائل مهم و اهداف این اداره کل است که سالانه در هفته تربیت بدنی و ورزش به آن پرداخته می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت کنگره 1500 شهید استان و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در رودیدادهای ورزشی اظهار نمود : نامگذاری مسابقات مختلف ورزشی به نام شهدای استان موجب خیر وبرکت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا در بین ورزشکاران و جوانان می شودکه می بایست مسابقات مختلف ورزشی مزین به نام 1500 شهسد استان باشد.
   گفتنی است در ادامه روسای هیئتهای ورزشی استان به معرفی و بیان مسائل و پیشنهادات خود پرداختند و گزارشی از دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور ،برنامه شش ماهه دوم و هفته تربیت بدنی وورزش را ارائه نمودند.
   لازم بذکر است ، پیش از این نشست، اولین جلسه مشترک مسئولین ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان و نواب روسای ه‍یتهای ورزش و شورای اداری ادارات ورزش و جوانان سراسر استان با توجه به اهمیت برنامه ریزی ، تدوین و اجرای برنامه های هفته تربیت بدنی و ۶ماه دوم سال برپا شده بود
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,258,612
تعداد بازدید امروز : 862
تعداد بازدید دیروز : 702
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.