جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سه شنبه های جوان با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان

   درراستای ارتباط افزون تر با جوانان امروز انجام شد

   سه شنبه های جوان با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان

   سه شنبه های جوان با مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان

   سلسله نشست‌های جوانان با مدیر کل ورزش و جوانان استان ، با عنوان سه شنبه های با جوانان امروز ظهر دردفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان کلیدخورد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان ،سلسله نشست‌های جوانان با مدیر کل ورزش و جوانان استان ، با عنوان سه شنبه های با جوانان امروز ظهر دردفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان کلیدخورد.
   با دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان ، مدیرکل استان هرمزگان سه شنبه های هر هفته پای صحبت جوانان منطقه می نشیند.
   در راستای اختصاص سه شنبه ها به عنوان روز "جوانان " از سوی وزارت ورزش و جوانان ، محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان سه شنبه ها در اداره کل ورزش و جوانان استان، با جوانان دیدار و گفتگو می کند .
   در راستای این طرح تمامی مدیران کل ادارات ورزش و جوانان تمامی استان ها باید باجوانان استان ها دیدار و ضمن شنیدن مشکلات و دغدغه های جوانان، برای حل مشکلات اقدام کنند.
   اداره کل ورزش و جوانان یکی از متولیان پی گیری مسایل جوانان بوده و لازم است جوانان که دغدغه های اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و .... و همچنین ایده های نو و خلاقانه دارند جهت بروز این طرح ها بدون واسطه و به طور منظم با مدیر کل ورزش و جوانان ارتباط مستمر و سازنده داشته باشندکه امروز اولین نشست آن با حضور سازمان مردم نهاد حافظان حرا و اعضای آنهاصورت گرفت.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,222,949
تعداد بازدید امروز : 125
تعداد بازدید دیروز : 1,033
آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.