جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پایان کار نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی در بندرعباس

   پایان کار نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی در بندرعباس

   پایان کار نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی در بندرعباس

   نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی بعد از ۵ روز فعالیت در نمایشگاه بین المللی بندرعباس به کار خود پایان داد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان، این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی بندرعباس و از پنجم شهریور ماه به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش‌های همگانی استان آغاز شده بود در حالی به پایان رسید که غرفه‌ای هیئت همگانی از پربازدیدکننده ترین غرفه‌های این نمایشگاه بود.
   در جریان برگزاری نمایشگاه ۵ غرفه در اختیار هیات ورزش‌های همگانی بود که ایستگاه‌های کراسفیت، حرکات اصلاحی، فریزبی، بازی‌های کودکان و فکری با ارائه برنامه‌های بسیار شاد و پرنشاط بازدید کنندگان اصلی نمایشگاه را به سمت خود سوق دادند.
   همچنین طی برگزاری این نمایشگاه گروه هنری چیکو با اجرای زنده برنامه‌های متنوع ویژه کودکان باعث شده بود خانواده‌های زیادی هر شب راهی این نمایشگاه شوند تا در کنار فرزندان خود لحظات خاطره انگیزی را سپری کنند.
   در مدت برگزاری نمایشگاه مادر، کودک، ورزش و سرگرمی، ریاست هیات ورزش‌های همگانی و اعضای هیئت رئیسه و مسئولین و رؤسای کمیته‌های مختلف نیز در چندین مرحله بازدید داشتند.
   برگزاری این نمایشگاه که برای اولین بار در استان هرمزگان انجام شد با استقبال پرشور خانواده‌ها و کودکان همراه بود.
   فعالیت غرفه‌های هیات ورزش‌های همگانی و ارائه مشاوره و راهنمایی به خانواده‌ها در زمینه رشته‌های مختلف ورزشی و کار عملی در غرفه ها باعث شده بود تا علاقه‌مندان زیادی در طی برگزاری این نمایشگاه جذب رشته‌های مختلف ورزشی شوند.
   در نهایت نمایشگاه بعد از ۵ روز فعالیت و استقبال بی‌نظیر هرمزگانی‌ها در ساعت ۲۳ امشب و با حضور مسوولین محلی به کار خود پایان داد.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,222,969
تعداد بازدید امروز : 145
تعداد بازدید دیروز : 1,033
آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.