جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتتاح مرکز شکوفایی ونوآوری جهاد دانشگاهی بندرعباس

   درحاشیه سفر مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش وجوانان:

   افتتاح مرکز شکوفایی ونوآوری جهاد دانشگاهی بندرعباس

   افتتاح مرکز شکوفایی ونوآوری جهاد دانشگاهی بندرعباس

   با حضورآل اسحاق مدیر کل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش وجوانان مراکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی هرمزگان مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،در جریان سفر آل اسحاق مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش وجوانان به استان هرمزگان مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی هرمزگان مورد بهره برداری قرارگرفت.
   مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان در وزارت ورزش وجوانان در حاشیه بازدید از مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی اظهارداشت: امروز توفیق شده از مجموعه طرح منش مرکز نوآوری و‌شکوفایی در جهاد دانشگاهی استان که این مجموعه با همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان فعال شده بازدید بعمل آوریم که جای بسی امیدواری است .
   وی افزود: مجموعه ای از جوانان که کار تیمی با آموزش مهارت هایی که در این مرکز دیده اند، ایده و خلاقیت را به کسب وکارتبدیل کرده اندو دراین مراکز آموزش می بینند و به صورت کارگاهی مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند.
   مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش وجوانان تصریح کرد :با شروع این مرکز به زودی زود تیم هایی از این مجموعه آماده ورود خلاقانه کارخواهدشد که هر کدام از تیم هاپیشرو خواهند شد.
   در حوزه ایجاد اشتغال و به واسطه ی این خلاقیتی که برای کسب وکار در این مجموعه آموزش و تمرین داشته اند و با کمک هر دو مجموعه و سایر دوستان دراستان زمینه های ورود بهترشان به بازار می گردد.
   محمودرضاامیاری مدیر کل ورزش وجوانان با تاکید بر نوآوری در برنامه های حوزه جوانان اظهارداشت: یکی از دغدغه جمعیت جوانان ، موضوع شغل و اشتغال آنها است که اداره کل ورزش و جوانان به سهم خود در سال ۹۸ دنبال می کند .
   وی افزود: موضوع مهارت آموزی سربازان وظیفه و دوره های کسب و کار نوین که در قالب تفاهم‌نامه همکاری با نیروهای مسلح و جهاد دانشگاهی مقرر است تعداد ۱۰۰۰نفر از این طرح بهر ببرند و با دریافت گواهی معتبر پایان دوره آموزشی شغلی و کارت پایان خدمت جهت پیاده سازی مهارتهای خود در جامعه حمایت های مالی صورت می گیرد. .
   امیاری تصریح نمود:امیدواریم با همکاری جهاددانشگاهی و سایر نهاد ها سطح مهارت و دانش آفزایی جوانان را بالا ببریم تا فرصتی برای ایجاد اشتغال جوانان استان گردد.
   دادخواه رییس جهاددانشگاهی استان در این بازدید اظهارداشت:دراین راستا سعی داریم از میان این تیم ها یک تیم خوب انتخاب و چند طرح را عملیاتی کنیم.
   رییس جهاددانشگاهی تصریح نمود: در مراکز جهاددانشگاهی کلاس های آموزشی،کارگاهها و مشاوره ها در فضای خوب و با امکانات عالی برگزار می گردد.
   لازم به ذکر است مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی هرمزگان با تفاهم نامه ای میان جهاددانشگاهی و وزارت ورزش وجوانان و با هدف کمک به توسعه کسب وکار های دانش محور و در نتیجه افزایش توان اقتصادی علمی استان راه اندازی شده که رویداد های کارآفرینی،ایده شو ها، رویدادهای چاره جو،استارت آپ ویکندها ،استارت آپ دمو، رویدادهای تازه شو، رویداد های ترویجی از برنامه ای است که در این مرکز اجرایی می شود.
   گفتنی است : جلسه با میرزاد معاون سیاسی ،امنیتی واجتماعی استاندار،بازدید از خانه جوان بندرعباس و افتتاح کارگاه خیاطی(مشاغل خانگی) ازجمله برنامه های سفر مدیرکل طرح های ملی وزارت به بندرعباس بود .
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,332,890
تعداد بازدید امروز : 3,311
تعداد بازدید دیروز : 3,209
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.