جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کسب ١٢ مدال رنگارنگ سهم سانداکاران هرمزگانی

   رقابت‌های کشوری شینگ‌ئی‌چوان ووشو

   کسب ١٢ مدال رنگارنگ سهم سانداکاران هرمزگانی

   کسب ١٢ مدال رنگارنگ سهم سانداکاران هرمزگانی

   پسران ووشوکار هرمزگانی در رقابت‌های کشوری سبک شینگ‌ئی‌چوان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز به کار خود پایان دادند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان به نقل از روابط عمومی هیأت ووشو هرمزگان؛ پسران ووشوکار هرمزگانی در رقابت‌های کشوری سبک شینگ‌ئی‌چوان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز به کار خود پایان دادند.
   این پیکارها با حضور ٣٧٠ سانداکار از ٢١ استان کشور در تاریخ ١٦ لغایت ١٨ مردادماه جاری در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شهر شیراز برگزار شد و تیم ووشوی هرمزگان با ١٣ سانداکار به مربیگری عارف رگبار و سرپرستی ابراهیم بهادری در قالب تیم ووشو باشگاه خانه تلاش به نمایندگی استان هرمزگان به این رقابت‌ها اعزام شد.
   محمدحسین آهنج در وزن منهای ٢٧ کیلوگرم نونهالان، مهدی بهادری در وزن منهای ٣٠ کیلوگرم نونهالان، آرمین ملایی در وزن منهای ٤٨ کیلوگرم جوانان، محمدعلی اقتداربختیاری در وزن منهای ٥٢ کیلوگرم جوانان، محمدمنصور دست‌افکن در وزن منهای ٥٦ کیلوگرم جوانان و عیسی آرسیون در وزن منهای ٦٠ کیلوگرم بزرگسالان با شکست حریفان خود در فینال مسابقات به مدال طلای این دوره از رقابت‌ها رسیدند.
   امیرمحمد مرادی در وزن منهای ٢٧ کیلوگرم نونهالان، ایلیا ضمیری در وزن منهای ٣٩ کیلوگرم نوجوانان و حسین بختیاری در وزن منهای ٤٨ کیلوگرم نوجوانان به مدال نقره این دوره از رقابت‌ها دست یافتند.
   نیما دهقانی در وزن منهای ٢٢ کیلوگرم نونهالان، آراد بخت در وزن منهای ٢٤ کیلوگرم، نونهالان و امیر پریده در وزن منهای ٤٥ کیلوگرم نوجوانان سوم شدند.
   تیم ووشوی استان هرمزگان در پایان با کسب ٦ مدال طلا، ٣ نقره و ٣ برنز پس از استان فارس بر سکوی دوم ایستاد و نائب‌قهرمان شد و خوزستان به‌عنوان سومی این دوره از پیکارها دست یافت.
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,332,888
تعداد بازدید امروز : 3,309
تعداد بازدید دیروز : 3,209
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.