جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نخستین همایش پیاده روی خانوادگی با اپلیکیشن همراه گام برگزار شد

   به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی

   نخستین همایش پیاده روی خانوادگی با اپلیکیشن همراه گام برگزار شد

   نخستین همایش پیاده روی خانوادگی با اپلیکیشن همراه گام برگزار شد

   نخستین همایش پیاده روی خانوادگی با اپلیکیشن همراه گام با همکاری اداره کل ورزش وجوانان از سوی هیئت همگانی استان در مجموعه بیست هزار نفری خلیج فارس برگزار شد .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان ،این همایش با شعار هدفمند پیاده روی کنید با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان در مجموعه ورزشی خلیج فارس بندرعباس برگزار شد .
   گفتنی است جناب اقای امیاری مدیر کل محترم و جناب اقای جهانبخش رئیس هیئت ورزش های همگانی استان و جناب اقای خادمی و اقای خواجه فینی معاونین و سرکار خانم رضایی مسئول ورزش بانوان و اقای عامری مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان در این همایش حضورداشتند.
   مدیر کل محترم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی بر ایجاد روحیه شور و نشاط با ورزش در خانواده مواردی را عنوان کردن و جناب جهانبخش هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی و علاقمندان به ورزش تبریک گفته و اذعان کردند چنین برنامه هایی باعث ایجاد سلامت جامعه و زمینه ساز توسعه ورزشهای قهرمانی خواهد شد این همایش که با استقبال خوب مردم خون گرم بندرعباس روبرو شد از خط شروع حرکت آغاز و با پیماندن۳ کیلومتر به همراه راهنمای اپلیکیشن همراه گام میزان کالری ، زمان و مسافت طی شده را بررسی کردند ،همچنین در پایان این همایش به ۱۰نفر اول هدایایی اهدا گردید و به قید قرعه به ۵نفر جوایز نقدی اهدا شد
   اخبار مرتبط
هرمزگان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,120,483
تعداد بازدید امروز : 430
تعداد بازدید دیروز : 1,147
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.